Krijg jij het warm van strakke vormgeving en heb je een vlijmscherp oog voor detail? Ben je een geboren kartrekker, is helder communiceren voor jou een fluitje van een cent en ben je niet vies van gezelligheid op de (digitale) werkvloer? Dan zijn wij op zoek naar JOU!
Yune, het leukste, creatieve contentbureau van Amsterdam, is per direct op zoek naar een getalenteerde en enthousiaste designer slash art director. Iemand met een goedgevulde rugzak vol design-ervaring die zich wil klaarstomen tot art director.
Oké, tof! Maar wat ga je dan doen?
Een klein gedetacheerd team werkt vanuit Yune bij Nestlé, bestaande uit een accountmanager, projectmanager, DTP/packaging specialist en designer/art director. Dit ‘Inhouse Content Team’ fungeert als een soort zelfstandige mini-onderneming onder de vleugels van Yune.
We werken voor een groot aantal merken binnen Nestlé. Denk aan KitKat, Bros, Lion, Maggi, Garden Gourmet, Nescafé, Dolce Gusto en nog veel meer. Als Inhouse Content Team ontwerpen we een alfabet aan designs: brochures, flyers, packaging artworks, POS-materiaal, banners en overige DTP- en printwerkzaamheden. Genoeg variatie dus!
Gedetacheerd worden… hoe werkt dat?
Yune is je werkgever, dus je schuift sowieso bij alle borrels en gezamenlijke meetings aan. Maar twee à drie dagen per week werk je in Amstelveen bij Nestlé op kantoor, waar je natuurlijk onbeperkt (!) toegang hebt tot KitKats en Nespresso. Ja, dat lees je goed.